"СФЕРА МИЛОСЕРДИЯ"

СОЦИАЛЬНАЯ ГАЗЕТА. ИНФОРМАЦИОННЫЙ РЕСУРС ДЛЯ ЛЮДЕЙ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ И ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

Гідне завершення перед паралімпійського сезону

35 нагород (10-золотих, 10-срібних та і 15 бронзових) та друге загальнокомандне місце.З таким результатом закінчила українська збірна виступ на прикінцевому Кубку світу з лижних гонок та біатлону, який проходив у фінському містечку Вуокатті. Українські спортсмени поступилися лише збірній «нейтралів», завоювавши на чотири золота менше.

Нагадаємо, що за Кубок світу у Вуокатті змагалися 100 спортсменів з 12 країн світу.

У кінцевий день змагань українці завоювали чотири нагороди: 1-срібну та 3-бронзи

Другий результат на дистанції показала Оксана Шишковська, вона й стала срібною призеркою.

Бронзові нагороди у Максима Ярового, Ярослава Решетинського та Юлії Батенкової-Бауман.

Найкращі результати на цьому Кубку світу показала Оксана Шишковська — у неї три золота та 2 — срібла. По дві золоті нагороди на батьківщину привезли Ігор Рептюх та Віталій Лук»яненко. По одній золотій нагороді до кошика збірної поклали Тарас Радь, Людмила Ляшенко та Юрій Уткін.

Володарями Кубків світу за підсумками двох етапів Кубків світу стали: у біатлоні Оксана Шишковська та Віталій Лук»яненко, а в лижних перегонах — Оксана Шишковська та Юлія Батенкова-Бауман.

Так гідно українська команда завершила пере паралімпійський цикл, а через 28 днів в Південній Кореї олімпійців змінять паралімпійці. І почнеться боротьба за паралімпійський Олімп.