"СФЕРА МИЛОСЕРДИЯ"

СОЦИАЛЬНАЯ ГАЗЕТА. ИНФОРМАЦИОННЫЙ РЕСУРС ДЛЯ ЛЮДЕЙ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ И ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

Кубок світу, Оберід Німеччина: українці крокують до перемоги.

Четвертий день тривають змагання на Кубок світу з лижних гонок та біатлону, які проходять у німецькому містечку Оберід. Нагадаємо, що боротьбу за медалі ведуть 200 спортсменів з 29 країн світу. Спортивну честь України в Німеччині захищають 22 спортсмени.

У четвертий день змагань спортсмени виборювали нагороди у біатлоні спринт. Цього дня українці завоювали весь комплект нагород і весь п’єдестал пошани замайорів українськими прапорами.

Першу нагороду, золото, цього дня завоював Ігор Рептюх. Ігоря підтримав Тарас Радь, він був другим на дистанції — у нього срібло. Третій результат показав , Анатолій Ковалевський, в нього бронза.

Таким чином на 26 січня українська збірна завоювала 12 нагороди(4-золотих, 4-срібних та 4-бронзових) Команда залишає за собою друге загальнокомандне місце.